Авторизация| English
Пятница, февраль 15, 2019

Статьи

29.12.18

Арест судов в Украине - анализ судебной практики за 2018 год

15.12.2017 года вступили в силу изменения в процессуальные кодексы Украины, в которых содержится много новелл в отношении ареста судов в Украине в качестве мер обеспечения исков. Прошел ровно год и уже есть сложившееся позитивная и негативная судебная практика, о которой мы расскажем в этой статье.

02.11.16

Спростування недостовірної інформації у соціальній мережі «Facebook»

FB logoПовага до честі та гідності, недоторканість ділової репутації людини гарантуються чинним законодавством України. Однак яким шляхом йде судова практика щодо захисту цих немайнових прав українців у міжнародних соціальних мережах, таких як «Facebook», ми розглянемо в даній статті.

28.10.15

Штампування протоколів та постанов Державною екологічною інспекцією в адміністративних справах та тернистий шлях їх оскарження

Стаття розкриває типові грубі порушення Державною екологічною інспекцією при розгляді адміністративних справ та перепони в оскарженні їх дій та рішень на прикладі справи про незаконне притягнення до адміністративної відповідальності капітана буксиру “KAPTAN TEOMAN” Аксу Бесіра за забруднення внутрішніх морських вод України у результаті витоку нафтопродуктів із затонулого під час буксирування судна «ONEGA» 08.06.2014 року.

29.09.15

Контроль ізольованого баласту суден з боку екологічної інспекції скасовано, міф чи реальність?

На даний момент жодне судно, яке заходить в порти України не зобов’язане подавати суднову екологічну декларацію, та на жодному судні не може бути підданий контролю «ізольований баласт». Однак Судновласники скаржаться, що проблема хабарництва не вирішена, так як інспектори продовжують зловживати своїм службовим становищем.

18.10.13

Держекоінспекція та судновласники: «Запекле» протистояння у портах України

Деякі аспекти зловживання правом у сфері охорони природного морського середовища (Ця стаття вперше була опублікована у "Юридичній газеті" №42 від 15.10.2013 р.)

 

13.06.12

Звернення стягнення на майно товариства за борги дочірнього підприємства

Стаття розкриває деякі аспекти законодавства та судової практики щодо звернення стягнення на майно товариства за боргові забовязання заснованого ним дочірнього підприємства.

28.05.12

Наследство: принятие и оформление прав

В Украине, как и во всем цивилизованном мире, получить наследство можно в двух случаях: по закону и по завещанию. К юристам нашей компании часто обращаются граждане с проблемой вступления в наследство, поэтому за годы работы у нас наработана беспроигрышная схема, благодаря которой мы в кратчайшие сроки решим проблему вступления в наследство.

23.04.12

Франчайзинг в Україні

Метою цієї статті є ознайомлення широкого кола читачів з поняттям Франчайзингу, що є дуже актуальним для економічного розвитку нашій країни.

23.04.12

Контрагент ліквідований – контрабанда? Наступна серія

Продовжуємо серію статей про контрабанду. В даній статті мова йде  про випадки притягнення митного брокеру до відповідальності за статтею 325 Митного кодексу України - контрабанда, на підставі того, що компанія постачальник, яка зареєстрована у Новій Зеландії на час прибуття вантажу на митницю була виключена з реєстру підприємств.

13.03.12

Мера пресечения – залог. Что нового?

В статье рассмотрены некоторые аспекты применения залога в качестве меры пресечения.

Статьи

29.12.18

Арест судов в Украине - анализ судебной практики за 2018 год

15.12.2017 года вступили в силу изменения в процессуальные кодексы Украины, в которых содержится много новелл в отношении ареста судов в Украине в качестве мер обеспечения исков. Прошел ровно год и уже есть сложившееся позитивная и негативная судебная практика, о которой мы расскажем в этой статье.

Новости

16.09.16

Опубликовано Третье издание «The Shipping Law Review»

SLR 3 in the office

Третий год эксперты LEXCELLENCE делятся своим опытом и знаниями, участвуя в издании «The Shipping Law Review» - напечатано 3-е издание книги 

Блоги

01.12.17

Судова реформа: 15 грудня 2017 р. наберуть чинності нові процесуальні кодекси в Україні

Нарешті стала відома дата набрання чинності нового процесуального законодавства в Україні, на яку чекала вся правова спільнота.

© 2011 Lexcellence.com.ua